Imbir kandyzowany indyjski słupki

  • Kod: 3689
  • Poleć produkt

Imbir kandyzowany – orzeźwiający dodatek do herbat, ciast i deserów

Kandyzowanie owoców polega na gotowaniu ich w słodkim, cukrowym syropie. Dzięki temu są one w pewien sposób zakonserwowane, nie tracąc przy tym swoich cennych właściwości odżywczych. Jest wręcz przeciwnie, bo zachowują je znacznie dłużej, niż surowe owoce. Kandyzowany imbir jest źródłem wielu witamin i posiada cenne właściwości, wpływające pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Działa przeciwzapalnie i wspomaga leczenie przeziębienia, migreny czy stawów, ponadto stosuje się go na ból gardła i problemy z trawieniem czy krążeniem. Doskonale rozgrzewa, odkaża i odświeża.

 

W ofercie naszej hurtowni internetowej Herba-ta znajduje się imbir kandyzowany indyjski, który jest dostępny w bardzo wygodnej formie, bo pocięty na słupki. To produkt bardzo wysokiej jakości, który ma obniżoną zawartość cukru. Pakowany jest w ilości 1 kg. Polecamy go jako wyśmienity dodatek do kawy, herbaty, ciast i deserów. Jego oryginalny, słodko-pikantny aromat wzbogaci smak każdego napoju i ciasta, a także konfitur, dżemów i kompotów. Można go także dodać do sosów i potraw orientalnych lub użyć jako samodzielnej przekąski.

 

Imbir kandyzowany ma bardzo wiele zastosowań i bardzo wysoki poziom właściwości prozdrowotnych. Taki smakołyk, który jest zdrowy i pyszny powinien znaleźć się w każdej domowej spiżarni. Dzięki jego zastosowaniu do kaw, herbat czy innych dań nie tylko zostają podniesione ich walory smakowe, ale wzmacnia się kondycja naszego organizmu. Imbir kandyzowany jest idealnym dodatkiem, który służy naszemu zdrowiu.

 

Imbir kandyzowany to smaczny, słodko-ostry, odświeżający dodatek do herbaty, ciast, deserów.

Produkt z obniżoną zawartością cukru!