Czarka do picia herbaty w stylu koreańskim, wielkość 12cm*6,8cm

  • Kod: 3920
  • Poleć produkt

Czarka produkowana na rynek koreański w kolorze kobaltowym. Duża i stabilna!

Ręcznie robiona, może mieć maleńkie nierówności i skazy.

 

Czarka do herbaty

Prezentujemy piękną, ręcznie robioną czarkę o prostym kształcie i zdobieniach w stylu koreańskim przeznaczoną do picia napojów takich jak herbata. To niewielkie naczynie sprawia, że ze starannie przygotowanego naparu powoli wydobywają się wszelkie ukryte w nim aromaty, przez co smakuje on jeszcze lepiej! Czarki powszechnie używane są do ceremonii parzenia herbaty w Chinach czy Japonii, ale naszą czarkę do herbaty, która bez trudu mieści się w dłoni, możesz używać również w zaciszu swojego domu! Zamień klasyczną filiżankę, szklankę lub kubek na wdzięczną czarkę do herbaty i rozkoszuj się smakiem ulubionego napoju.

Duża, stabilna czarka do herbaty o unikalnym, nieregularnym kształcie i zdobieniach

Jeśli szukasz niepowtarzalnego, wygodnego w użyciu naczynia, z którego można degustować herbatę – wybierz naszą wyjątkową czarkę. To unikalne naczynie wyprodukowane na rynek koreański w kolorze kobaltowym będzie świetnym pomysłem na prezent dla każdego entuzjasty wysokiej jakości herbaty. Sprawdzi się również jako nieduża miseczka na przekąski, ryż czy sałatki. Zamów proponowaną przez nas czarkę, która uprzyjemni każdą chwilę delektowania się naparem lub potrawą.


Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami. W hurtowni oferujemy różnego rodzaju herbaty liściaste na wagę oraz wszelkie niezbędne akcesoria do parzenia herbat. Zapraszamy!