Yellow Golden Dragon 1st grade Dongzhai ORGANIC

  • Kod: 3733
  • Poleć produkt

Cena za 1 kg, pakowane po 250g.

Wybierz herbatę Yellow Golden Dragon Organic

Chińska herbata, liściasta żółta herbata, Złoty Smok... i wiele więcej! Tak wiele nazw łączy naszą herbatę. I nie bez powodu, bo proces żółknięcia liści połączony z krótką fermentacją jest całym sekretem charakterystycznego i niepowtarzalnego smaku wywaru od Matki Natury. Chcesz poznać go już teraz? W tym pomoże Ci nasza hurtownia herbaty!

Ta liściasta żółta herbata pochodzi już za czasów dynastii Ming. Podobnie jak Chińczycy, my również traktujemy ją z należytym szacunkiem. To właśnie dlatego herbatka Yellow Golden Dragon Organic wolna jest od pestycydów, aromatów i sztucznych nawozów — mamy na to stosowne papiery! Niekoniecznie te żółte. U nas żółta jest jedynie herbata. Posmakuj jej i zaznaj delikatnego smaku płynu i naturalnego kwiatowego aromatu, który może się powtórzyć, bo herbatę Yellow Golden Dragon można parzyć nawet kilka razy. Smacznego!

Nasza hurtownia oferuje nie tylko herbaty, ale też... akcesoria do przygotowywania herbat! Wierzymy, że nawet codzienna i rutynowa dawka tego złotego płynu może być niezapomnianym rytuałem. W jaki sposób? Odpowiedzią jest należyte przygotowanie napoju. W tym pomogą Ci m.in. zaparzacze oraz filtry, które uprzyjemnią Ci cały proces.

Po otwarciu opakowania przechowywać  szczelnie  zamknięte  w suchym  i ciemnym miejscu.