Darjeeling FTGFOP1 Blend Green Leaf ORGANIC!

  • Kod: 3600
  • Poleć produkt

Zielona herbata organiczna - Darjeeling FTGFOP1 Blend Green Leaf ORGANIC!

Zielona herbata organiczna to obecnie absolutny hit wśród osób, którym zależy na wysokiej jakości spożywanego naparu. Doskonałym przykładem tego typu herbaty może być Organic Darjeeling Green Leaf charakteryzująca się nie tylko doskonałym wręcz smakiem, ale również wspaniałym aromatem. Przyjrzyjmy się wspólnie, co jeszcze wyróżnia zieloną herbatę organiczną Darjeeling Green Leaf.

Doskonały smak i aromat

Herbata Organic Darjeeling Green Leaf charakteryzuje się jednym z ciekawszych połączeń walorów smakowych oraz zapachowych. Jest to możliwe między innymi dzięki:

- Położonej wysoko w górach prowincji Darjeeling plantacji, niewykorzystującej do uprawy sztucznych substancji chemicznych, takich jak na przykład pestycydy, czy też sztuczne.

- Odpowiedniemu sposobowi przygotowywania. Listki należy bowiem parzyć w temperaturze od 60 do 70 stopni Celsjusza. Po upływie około 2,5 minut należy je delikatnie oddzielić przy użyciu zaparzacza ze stalową siatką lub filtru papierowego. Dzięki temu uzyskamy klarowny oraz całkowicie pozbawiony goryczy napar.

Sprzedaż hurtowa

Za sprawą wspomnianych wcześniej właściwości zielona herbata organiczna Darjeeling Green Leaf cieszy się dużą popularnością wśród klientów detalicznych lubiących dobrej jakości zieloną herbatę. To z kolei może w pozytywny sposób przełożyć się również w pozytywny sposób na jej sprzedaż hurtową. Między innymi z tego właśnie powodu warto rozważyć poszerzenie swojego asortymentu o sprzedaż zielonej herbaty organicznej Darjeeling Green Leaf.

Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie zamknięte  w suchym i ciemnym miejscu.