Lichi Plum cena za 1 kg

  • Kod: 90010
  • Poleć produkt

Pakowane po 500g albo 1 kg

Biała herbata kwitnąca Lichi Plum

Ręcznie formowana w delikatną kulę biała herbata rozkwitająca Lichi Plum, która w kontakcie z gorącą wodą rozwija się, odsłaniając ukryty w jej wnętrzu kwiat amarantu, to prawdziwy spektakl dla zmysłów. Aby w pełni docenić ten niezwykły proces, do parzenia zaleca się używanie przezroczystego naczynia o pojemności od 400 do 500 ml, co pozwoli obserwować taniec rozwijającej się herbaty i kwitnącego amarantu.

Biała herbata dla koneserów

Biała herbata kwitnąca Lichi Plum jako wyjątkowy produkt dla koneserów subtelnych smaków i niezwykłych doświadczeń. Nasza hurtownia herbaty oferuje białą herbatę najwyższej jakości. Lichi Plum wyróżnia się nie tylko pięknym procesem parzenia, ale również wyjątkowym smakiem i aromatem. Subtelne nuty śliwki i lichi tworzą harmonijną kompozycję, która zachwyca swoją słodyczą i lekką kwaskowatością, przynosząc odświeżenie i delikatną paletę smaków.

Parzenie herbaty Lichi Plum

Oferowana przez nas biała herbata kwitnąca Lichi Plum powina być parzona w szklanym, przezroczystym naczyniu. Idealna pojemność naczynia to 400-500 ml, co umożliwia herbacie swobodne rozwinięcie się i zaprezentowanie swojego piękna w całej okazałości. Herbata "Lichi Plum" nadaje się na specjalne okazje lub jako wyrafinowany prezent dla miłośnika herbaty.

Opakowanie 500g zawiera około 65 kulek.

Szklane dzbanki do parzenia 'herbat kwitnących' znajdą Państwo w kategorii AKCESORIA

Zalecana pojemność  szklanego  naczynia do zaparzenia herbaty 400-500 ml

 

Po otwarciu opakowania przechowywać  szczelnie  zamknięte  w suchym  i ciemnym miejscu.