Sakura ceramiczna czarka do herbaty Matcha 240ml gat.2.

  • Kod: 3823
  • Poleć produkt

Ceramiczna czarka do herbaty Matcha 240ml

Japońska czarka do przyrządzania matchy o pojemności  ok 240 ml; ręcznie robiona i zdobiona, możliwe małe niedomalowania i nierówności.

Picie zielonej herbaty Macha to dla wielu osób nie jest zwyczajną czynnością, a ważnym rytuałem. Bardzo istotne jest dla nich, w czym piją swoją ulubioną herbatę. Świetnie sprawdzi się do tego ceramiczna czarka do herbaty Matcha, zwłaszcza jeśli nie pochodzi z masowej produkcji i cechuje się wysoką estetyka wykonania. W naszej ofercie znalazła się stylowa czarka do herbaty Matcha, która została ręcznie zrobiona i pomalowana. Z tego powodu może zawierać drobne niedomalowania i nierówności. Dodaje jej to jedynie uroku.

Naczynie jest jasnoniebieskie i ma kwiatowy motyw. Przywołuje ono na myśl kraje dalekiego wschodu i pozwala rozkoszować się aromatyczną herbatą. Ceramiczna czarka do herbaty Matcha wygląda jak małe dzieło sztuki, dzięki czemu może pełnić również funkcje dekoracyjne. Z tego powodu idealnie nadaje się na prezent dla każdego wielbiciela herbaty. Miseczka ma pojemność 240ml.

Ceramiczna czarka została starannie wykonana, ma swój wyjątkowy charakter. Pozwala ona rozkoszować się każdym łykiem herbaty, nawiązując tym samym do nurtów filozoficzno-religijnych Chin oraz Japonii, gdzie stawia się przede wszystkim na umiar. W tym sensie picie herbaty staje się rytuałem nastawionym na uważność i prostotę, jak również celebrację piękna.