Yerba Mate CBSe Energia Guaraná 1/2kg

  • Kod: 954
  • Poleć produkt

Yerba Mate CBSe Energia Guarana

Argentyńska Yerba Mate CBSE to doskonała propozycja, która wspiera proces pobudzenia organizmu, łagodząc jednocześnie wszelkie objawy zmęczenia. Składa się ona z liści i patyczków. Na uwagę zasługuje dodatek ziół, które można znaleźć w CBSE Yerba Guarana: poleo, werbeny cytrynowej (cedron) oraz ekstraktu i naturalnego aromatu guarany. Oto jedna z najlepszych propozycji, które codzienna dawka już od samego rana pomaga wspierać koncentrację, a także łagodzi uczucie głodu.

Yerba Mate CBSe Energia Guaraná 1/2kg poprawia przemianę materii, więc mogą z niej także korzystać osoby, które chcą zadbać o siebie i rozpocząć walkę z nadprogramowymi kilogramami. Warto pić ją dwa razy dziennie, dzięki czemu będzie można zapewnić sobie redukcję i rozkład węglowodanów oraz reguluje spalanie tłuszczu. Picie tej herbaty będzie więc doskonałą wsparciem dla osób, które są na diecie i chcą sobie ułatwić osiągniecie wymarzonego celu. Można jej używać jako wsparcie dla 3-tygodniowej kuracji odchudzającej.

Hurtownia Yerba Mate jest w stanie zapewnić opakowania tego naparu o pojemności 1kg i 2kg. Picie tego naparu, który jest zbliżony do herbaty, polecane jest dla osób, jakie świadomie podchodzą do swojego zdrowia. Tym bardziej że jest to napój, który właściwie przyrządzony, jest w stanie zapewnić duże właściwości przeciwutleniające. Daje on także możliwość pozytywnego oddziaływania na swój układ krwionośny. Argentyńska Yerba Mate CBSE powinna zostać zalana gorącą, ale nie wrzącą wodą, której temperatura waha się pomiędzy 70 a 80 stopni.

Sprawdź również nasze Matero do Yerby oraz Bombillę bambusową.