Yerba Mate Extra Energia Guarana 1kg

  • Kod: 3533
  • Poleć produkt

Liściasta Yerba Mate Extra Energia Guarana 1kg

Jak smacznie i zdrowo, z energią i pobudzeniem zacząć nowy dzień? Idealna będzie w tym wysokiej jakości liściasta Yerba Mate, do której dodane zostały owoce guarany. Co ważne, surowiec jest bez nawet śladowych ilości patyków czy pyłu, co niestety często spotykane jest w konkurencyjnych produktach.

Yerba Mate Extra Energia Guarana to wyjątkowy smak i aromat - klasyczna paragwajska herbata do charakterystycznym dymnym aromacie została urozmaicona delikatnym, owocowym smakiem guarany. Smak herbaty dla osób, które piją ją po raz pierwszy, może być sporym zaskoczeniem, w pozytywnym tego słowa rozumieniu. Wiele osób, które dotychczas nie lubowały się w Yerba Mate, po spróbowaniu naparu na zawsze zmieniło zdanie o tej herbacie.

Yerba Mate z guaraną poza wyjątkowym smakiem ma również świetne właściwości dla organizmu. Dodaje energii i siły do funkcjonowania przez cały dzień. Ten niepozorny napar kryje w sobie ogrom mocy. W opakowaniu Yerba Mate Guarana znajdują się wyłącznie starannie wyselekcjonowane listki, pozbawione pyłków i patyczków. Dzięki temu napar jest najwyżej jakości, niezwykle smaczny, aromatyczny i skuteczny w swoim oddziaływaniu na organizm.

Nasza hurtownia oferuje Państwu najlepszej jakości Yerba Mate z guaraną, dzięki której możecie przygotować smaczny i dodający energii napar, dzięki któremu każdy dzień stanie się dużo lepszy, pełny pozytywnej energii. W opakowaniu znajduje się 1 kg aromatycznych liści. Po otwarciu należy przechowywać je szczelne zamknięte, w ciemnym i suchym miejscu. To gwarancja zachowania aromatu liści na dłuższy czas.

Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie zamknięte w suchym i ciemnym miejscu.