Yerba Mate Brasil La Mejor ORGANIC PROMOCJA!

  • Kod: 3713
  • Poleć produkt

Yerba Mate brazylijska La Mejor Organic - sprzedaż hurtowa

Z roku na rok Yerba Mate zyskuje popularność w naszym kraju. Dzieje się tak, ponieważ wzrasta świadomość zdrowotna i ekologiczna konsumentów którzy szukając produktu gwarantującego pobudzenie i solidny zastrzyk energii, zwracają również uwagę na zawartość witamin i minerałów. Jest to najzdrowsza roślina zawierająca kofeinę, dostarcza jednocześnie niezbędnych składników (witaminy z grupy B, A, C, sole mineralne) oraz zapobiega miażdżycy, nadciśnieniu, ma również działanie odchudzające. Te wszystkie cechy czynią z Yerba Mate znacznie lepszy i zdrowszy sposób na codzienne pobudzenie niż popularna kawa, mocna herbata czy napoje energetyzujące.

Yerba Mate brazylijska La Mejor Organic to szlachetna odmiana która jest przetwarzana i hodowana organicznie, rośnie bez wspomagania jakimikolwiek środkami chemicznymi i sztucznymi nawozami, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Powstaje zgodnie ze wszelkimi międzynarodowymi zasadami dotyczącymi ekologicznej hodowli, posiada certyfikat czystości biologicznej. Ma to niebagatelny wpływ zarówno na głęboki, mocny smak jak i na dużą liczbę składników odżywczych i energetyzujący, pobudzający do działania wpływ na organizm i zdolności psychofizyczne. Jest drobno zmielona i wyselekcjonowana z najlepszych liści, przekłada się to na jej ekonomiczność - zachowuje swoje właściwości i smak nawet po ośmiu zalaniach (zaleca się zalewania gorącą wodą do maksymalnie 80°C). Yerba Mate brazylijska La Mejor Organic jest dość mocna, ponieważ jest prawie pozbawiona patyczków i składa się niemal wyłącznie z liści które stanowią w ostrokrzewie paragwajskim źródło kofeiny. Pobudzenie które wywołuje, nie stwarza jednak wrażenia roztrzęsienia czy nerwowości, a rozjaśnienie umysłu i zwiększoną motywację do działania, dlatego można ją pić przez cały dzień, szczególnie podczas zajęć wymagających skupienia.

Warto pamiętać, że sprzedaż hurtowa, którą oferujemy poprzez naszą stronę internetowej jest dobrym pomysłem ze względu na lepsze ceny niż w przypadku sprzedaży detalicznej. Sprzedaż hurtowa to także oszczędność czasu - gwarantujemy szybką dostawę naszych produktów.

Wyśmienitej jakości liściasta, brazylijska yerba mate z organicznych upraw.

Posiada ceryfikat czystości biologicznej.

 

Po otwarciu opakowania przechowywać  szczelnie  zamknięte  w suchym  i ciemnym miejscu.