Golden Tips ORGANIC

  • Kod: 1114
  • Poleć produkt

Organiczna czarna herbata Golden Tips z hurtowni

Proces zbierania złotych tipsów to prawdziwa sztuka, która wymaga nie lada wprawy i cierpliwości. Dojrzałe, ale wciąż jeszcze nie rozwinięte liście zostały starannie wyselekcjonowane, by zachować pełnię smaku oraz zapachu. Wyjątkowa staranność w procesie zbioru sprawia, że napar z pączków liści staje się wyjątkowy pod wieloma względami.

Gwarancją doznań smakowych jest świeżość liści. Herbata czarna Yunnan Golden Tips Organic zawierają dużą ilość naturalnych związków chemicznych, które nadają jej charakterystyczny profil smakowy. Delikatność młodych liści przenosi się na napar, dzięki czemu można zapewnić niezwykle łagodne oraz jednocześnie bogate w smaku doznania. Dzieje się tak m.in. dlatego, że młode liście nie zdążyły uformować twardych struktur, które mogłyby wpłynąć osłabiająco na intensywność smaku i zapachu.

Kolor naparu jest również istotnym wskaźnikiem jakości. Charakterystyczny, bursztynowy odcień jest efektem precyzyjnego procesu parzenia (jest to rezultat uwolnienia naturalnych barwników i przeciwutleniaczy), które nadają herbatom estetyczny wygląd, ale także zapewniają zdrowotne właściwości.

Golden Tips to coś więcej niż tylko napój; jest to wręcz prawdziwe doświadczenie. Oznacza to ukłon w stronę natury, której subtelność i piękno przenoszone są do Twojej filiżanki. Każda chwila spędzona nad kubkiem herbaty Yunnan staje się dzięki temu wyjątkowa oraz pełna refleksji nad bogactwem natury.

Herbata z upraw ekologicznych! Posiada certyfikaty USDA/NOP Organic

Cena za 1 kg, pakowane  po 500g.

Po otwarciu opakowania przechowywać  szczelnie  zamknięte  w suchym  i chłodnym miejscu.